У Новокаховському центрі масової вакцинації за вихідні щеплення від COVID-19 зробили більше 400 осіб

У Новокаховській громаді Херсонщини триває процес вакцинації проти поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Станом на 16 серпня фахівці мобільних бригад та стаціонарних постів зробили щеплення 12 655 місцевим мешканцям.

Про це редакції Online НК повідомила Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” Олена Ходорковська.

Вона також зазначила, що минулими вихідними у центрі вакцинації, який знаходиться на другому поверсі поліклініки, щеплення отримали 431 мешканець громади. З них: 252 людини – у суботу та 179 – у неділю.

Олена Ходорковська повідомила, що на сьогодні в наявності є всі види вакцини – Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac (Sinovac Biotech), Moderna та Comirnaty (Pfizer-BioNTech). Усі вакцини схваленні та рекомендовані Всесвітньою організацією охорони здоров’я та мають ефективність до 95%.

Принагідно вона нагадала, що центр вакцинації знаходиться на другому поверсі поліклініки, працює всі дні, включаючи вихідні (субота – неділя – з 10:00 до 17:00). Крім того, якщо на будь-якому підприємстві є 15 і більше бажаючих провакцинуватися, для зручності організовується виїзд мобільної бригади.

Вірус COVID-19 постійно мутує, а випадки коронавірусної хвороби, викликаної новим штамом Дельта, два випадки вже зафіксовано на Херсонщині. Тому лише своєчасно вакцинувавшись, кожен із нас може уберегти себе та близьких від нової хвилі інфекції.

Не ризикуйте здоров’ям своїм та своїх близьких.

Щоб захистити себе та інших від інфікування необхідно:

  • використовувати захисні маски,
  • користуватися антисептиками,
  • мити руки,
  • тримати дистанцію.