У Новокаховському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю проводжали випускників до школи

Вчора, 31 серпня, у Новокаховському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю відбувся святковий захід «В віконце вересень постукав, в країну Сонця, Миру, Знань», повідомляє Online НК.

Провести останній день літечка та зустріти осінь, а з нею і новий навчальний рік, на подвір’ї центру зібрались його підопічні з батьками. Малечу чекали герої казок та ігри, вірші, танці, квести, загадки, які не давали нікому сумувати.

Перший дзвоник нагадав про початок нового навчального року і про те, що деякі діти залишають стіни центру, бо вже готові до нового етапу свого життя – навчання у школі.

1 червня цього року центр вітав трьох своїх випускників, а в серпні ще четверо вихованців зараховані до загальноосвітніх шкіл і один хлопчик до навчально-реабілітаційного центру м. Таврійська. Випускників – майбутніх першокласників – привітали шкільними рюкзаками.

Також вихованців центру чекали солодкі подарунки та розваги на батуті.

Присутні гості – меценат центру та депутат обласної ради Власов Юрій, заступник міського голови Володимир Арнаут і радник міського голови Володимир Сироватко, заступник начальника управління праці та соцзахисту населення Олексій Левицький – привітали дітей та батьків, побажали успіхів та наснаги у навчанні.

Адміністрація центру реабілітації приносить щиру подяку депутату обласної ради Власову Юрію, підприємцям міста Вінник Ганні, Гуляєвій Любові, директору КП «Міський ринок» Євстратову Сергію, колективу магазина «Зебра» за подарунки, солодощі для дітей і, взагалі, за щирість і небайдужість.