У Новокаховському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відзначили День захисту дітей

1 червня у Новокаховському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, що на Херсонщині, зустрічали літо та святкували День захисту дітей, повідомляє Online НК.

Яскравий, уквітчаний квітами та повітряними кульками зал чекав на діточок.
Діти танцювали разом з батьками, співали пісень, відгадували загадки, розповідали вірші.

В цьому році четверо вихованців підуть до школи. Вони разом з батьками підготували віршовані привітання працівникам центру. Маленькі випускники отримали щирі вітання, побажання успіхів у навчанні та рюкзаки зі шкільним приладдям, придбати які допомогли співробітники ювенальної превенції Каховського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області та підприємці міста Сергій Стародубець, Ганна Вінник.

На цьому подарунки не закінчувалися. Зі святом привітати вихованців центру завітав заступник міського голови Володимир Арнаут та начальник управління праці та соціального захисту населення Олена Стоянчук. Всі присутні діти отримали солодкі подарунки, мильні бульбашки, повітряні кульки.

Від імені дітей, їх батьків та працівників Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів висловлюємо щиру подяку приватним підприємцям Ганні Вінник, Володимиру Бондарю, Сергію Стародубцю, Любові Гуляєвій та колективу ювенальної превенції Каховського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області за допомогу в організації свята, подарунки та солодощі. Крім того, завдяки Івановій Ніни Іванівни, керівника КП «Парк культури та відпочинку», дітям були роздані квитки для відвідування атракціонів.

Дуже приємно, що в цей похмурий перший літній день діти отримали багато радісних емоцій та позитивних вражень.