У новокаховському дитсадку «Журавлик» у вихованні дітей застосувують сучасні технології

У Новій Каховці в яслах-садку «Журавлик» впродовж тижня відбулись тематичні музичні розваги з дітьми всіх вікових груп.

Про це редакції Online НК розповіла вихователь – методист закладу Оксана Бариш.

Музичний керівник  Олена Круглякова  в  групі № 1 для дітей раннього віку провела розвагу  з елементами  слухання аудіозапису музично –ілюстрованої казки «Рукавичка».

В групі № 6 молодші дошкільнята розважались, граючи у музично-дидактичні ігри з дерев’яними ложками, паличками та нудлами, по темі  «Ми маленькі музиканти».

Пізнавальна  розвага – казка «Дарунки для Осені» з використанням цеглинок ЛЕГО та аквапаличок пройшла в середній групі №5, а в групі № 3 для дітей старшого дошкільного віку була проведена змістовна та насичена розвага – дозвілля по темі «Музика і природа».

Музичним керівником дошкільного закладу Наталією Сіренко було проведено з дітьми ігрове заняття «Подорож по віртуальному осінньому лісу» з використанням карематів та нулів (паличок для плавання), в якому було використано  техніку ритмопластика під музичний супровід  оркестру Поля Моріа та української народної музики.

Метою даного розважального заходу було поєднання музики і ритму, музичних відеоматеріалів і рухів, розвиток мовлення, рахунку і  кольорів в єдиній темі заняття.