У Новокаховському міському суді відбулись тренування Служби судової охорони (фото)

Співробітники територіального управління Служби судової охорони у Херсонській області провели заняття з особовим складом, який несе службу у Новокаховському міському суді.

Про це редакції Online Нова Каховка повідомили у пресслужбі теруправління Служби судової охорони.

Виїзне тактико-спеціальне заняття пройшло за межами обласного центру вперше. На початку заходу на базі суду відпрацювали порядок дії судових охоронців під час виявлення пожежі. Рятувальники міського підрозділу ДСНС розповіли як мають діяти контролери до прибуття вогнеборців. Розібрали порядок і специфіку ліквідування загоряння побутової техніки, архіву та дії у випадку самопідпалу учасників судового процесу. Також рятувальники проінструктували щодо евакуації людей з приміщення суду, звільнення входів до будівлі та під’їзду для автомобілів пожежного розрахунку.

 Надалі у залі судових засідань співробітники відпрацювали дії у випадку виявлення підозрілих предметів або вибухових пристроїв. При виникненні надзвичайної ситуації, вдосконалювали порядок евакуації у безпечне місце учасників судового процесу та блокування порушників громадського порядку.

Також у під час заходу для судових охоронців провели заняття з медичної підготовки: допомога при втраті свідомості, спробі скоєння суїциду та дії при епілептичному нападі.

Такі заняття будуть проводитись у кожному районі області, де суди вже взяті під охорону Служби судової охорони.