У Новокаховському міськвиконкомі працював антитерористичний штаб

Вчора, 20 травня, у Новій Каховці обласне управлінням СБУ, а також  працівники обласного главку та територіальні підрозділи поліції Херсонщини, управління патрульної поліції, судової охорони, державної служби з надзвичайних ситуацій, військовослужбовці Національної гвардії, держприкордонслужби та збройних сил України, представники цивільного захисту та органів місцевої влади провели навчання в умовах максимально наближених до реальних.

За легендою працівникам СБУ стало відомо, що на територію Каховського та Скадовського районів проникли терористи, метою яких було скоєння диверсійних дій на стратегічно важливих об’єктах. Зокрема підриви мосту, ділянки газопроводу високого тиску, Каховської ГЕС, адміністративних будівель місцевої влади, повідомляє hr.npu.gov.ua.

Задля запобігання скоєнню терористами запланованих диверсій в будівлі міськвиконкому Нової Каховки була розгорнута робота антитерористичного штабу під керуванням керівництва правоохоронних органів. Негайно були заблоковані підходи та під’їзди до стратегічних об’єктів. В ході ретельного огляду та перевірки даних об’єктів біля кількох із них були виявлені вибухові пристрої, які були знешкоджені спеціалістами-вибухотехніками обласного главку поліції.

Працівники поліції ретельно перевіряли транспортні засоби та підозрілих громадян, патрулювали територію населених пунктів та забезпечували публічний порядок. Вжитими заходами на в’їзді до Нової Каховки та поблизу смт Каланчак були виявлені троє громадян, які й виявилися терористами. В ході проведення з ними слідчо-оперативних дій, затримані розповіли правоохоронцям свої задачі та склад диверсійної групи, до якої входила, як виявилося, й жінка. Її розшукали та затримали останньою, коли вона намагалася за підробленим посвідченням працівника місцевої влади потрапити з вибухівкою в будівлю Новокаховського суду.

За словами заступника начальника поліції Херсонщини Дениса Захарченко, в ході навчань правоохоронці відпрацювали алгоритм спільних дій та виконання завдань із забезпечення публічної безпеки та порядку під час виникнення терористичної загрози.