У Новокаховському суді засідання у справі про хабар Ігоря Семенчева знову не відбулося

Колегія судей Новокаховського міського суду Херсонської області розглядає кримінальну справу за статтями “Злочини у сфері службової діяльності; Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою”. Обвинуваченим виступає колишній Антонівський селищний голова Ігор Семенчев.

Як повідомляє Новокаховський міський суд, у зв’язку з відсутністю судді-члена колегії, 16 квітня 2021 року не відбулось судове засідання у справі № 666/4386/14-к щодо Семенчева І. І. за фактом скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 368 КК України.

Нагадаємо, за інформацією правоохоронців, Ігор Семенчев вимагав від одного з підприємців 80 тисяч доларів за виділення в оренду земельної ділянки. Гроші передавалися 4 вересня 2013 років через водія голови селищної ради. Оперативники затримали посередника, але сам Ігор Семенчев зник. Його оголосили в міжнародний розшук. Утікача затримали через кілька місяців, 7 лютого 2014 року, в Кишиневі (Молдова). Доставили в Херсон і помістили за санкцією суду в cлідчий ізолятор. Однак згодом обвинувачений вийшов на свободу під домашній арешт. Справу розглядав Херсонський міський суд, Геніческий районний суд. У 2019 році справа передана до Новокаховського міського суду.

Ознайомитись із інформацією про дату наступного судового засідання можна на сайті суду в розділі «Розклад засідань», а також «Стан розгляду справ». Також, у мережі Інтернет на YouTube каналі «Судова влада України» та порталі «Судова влада України» здійснюється онлайн-трансляція судового розгляду по кримінальному провадженню.