У Новокаховському терцентрі соціального обслуговування ветерани згадували про війну та День Перемоги

У Новій Каховці, що на Херсонщині, до Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги у Другій світовій війні у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування вітали ветеранів з Днем Перемоги.

Про це редакції Оnline НК повідомила директорка центру Людмила Логвінова.

З кожним роком ми все більше віддаляємось від цих страшних років. Поступово в людській пам’яті стираються події тих часів. Поміж нас стає все менше ветеранів… А це живі свідки історії, наша гордість, наша пам’ять.

Працівники територіального центру організували для ветеранів, якими опікуються працівники терцентру, справжнє свято. У залі, прибраній кульками, квітами, тематичним плакатом створилась затишна, доброзичлива, дійсно приємна атмосфера, де зустрілись ветерани за святковим столом, які мали можливість поспілкуватись, згадати минуле, обговорити сьогодення.

Впродовж години з вікон територіального центру на вулицю Історичну доносилося відлуння сумних балад та гомін ветеранів. Вони зі сльозами на очах згадували членів сімейства та своїх товаришів.

З наступаючим святом Великої Перемоги привітала ветеранів директорка територіального центру Людмила Логвінова, яка побажала міцного здоров’я, родинного затишку та довголіття усім присутнім.

Працівники територіального центру висловлюють щиру  вдячність за допомогу в організації святкового столу для ветеранів ФОП Сергію Стародубцю, директору ТОВ «Берислав-хлібозавод» Тетяні Паніній, керівнику «Перша Пекарня міста» та торгівельної мережі «Українські ковбаси».