У Райському проведуть громадське обговорення щодо припинення діяльності дитячого садка

Основними завданнями розвитку системи освіти Новокаховської громади Херсонщини є охоплення навчанням і вихованням дітей, забезпечення кожній дитині рівного доступу до якісної освіти, економічних і соціальних гарантій для професійної самореалізації педагогічних працівників, розвитку матеріально-технічної бази закладів освіти.

Про це йдеться в інформаційному повідомленні про проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про припинення юридичної особи Райський заклад дошкільної освіти ясла-садок загального типу № 9 «Калинка» Новокаховської міської ради шляхом ліквідації», що виноситиметься на розгляд сесії Новокаховської міської ради, повідомляє Online НК.

У звязку з цим, Райський старостинський округ повідомляє, що 20 липня 2021 року о 9.00 год. у приміщенні будинку культури (с-ще Райське, вул. Сонячна, 5) буде проведено громадське обговорення проекту рішення щодо «Припинення юридичної особи Райський заклад дошкільної освіти ясла-садок загального типу № 9 «Калинка» Новокаховської міської ради шляхом ліквідації». Запрошуються всі бажаючі взяти участь в обговоренні.

Більше інформації з цього питання розміщено на офіційному сайті Новокаховської міської територіальної громади (див. за посиланням).