У річку Дніпро та Каховське водосховище вселено 370 тис цьоголіток товстолоба, білого амура та сазана

На Херсонщині продовжуються роботи по зарибленню Каховського водосховища біля смт. Любимівка та пониззя р. Дніпро, в районі с. Корсунка, Новокаховської ОТГ і м. Гола Пристань в межах затону «Нібулон».

Про це редакції Online НК повідомили у рибопатрулі Херсонщини.

До водойм випустили 370 032 екз. цьоголіток рослиноїдних видів риб та коропа загальною вагою 9 484 кг, а саме: 280 139 екз. цьоголіток товстолоба, 67 833 екз. цьоголіток білого амура та 20 060 екз.  цьоголіток сазана. Середня наважка вселених водних біоресурсів складала 26 грам.

Зарибок вирощений Державною установою «Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових риб» за рахунок державних коштів.

Контроль за процесом вселення здійснювала відповідна комісія, до складу якої увійшли: спеціалісти Управління Державного агентства рибного господарства у Херсонській області, представники Державної екологічної інспекції Південного округу та представники місцевої державної адміністрації.

Охорону місць вселення водних біоресурсів здійснювали спеціалісти Управління Державного агентства рибного господарства у Херсонській області.

Закликаємо громадян брати участь в охороні рибних запасів, особливо в місцях їх вселення, і своєчасно повідомляти про порушення за номером «гарячої лінії» відомства: (050) 012-35-73.