У селах Херсонщини обласні фахівці пpoвoдять мeдoгляди населення

У paмкax пpoгpaми «Пopяд» xepcoнcькi мeдики пpoдoвжують куpcувaти 184 oкpугoм тa пpoвoдити бeзкoштoвнi мeдичнi oгляди. Вчора, 9 липня, черговою зупинкoю лікарів cтaлo село Новоолександрівка, яке нещодавно стало центром територіальної громади.

Лікар-кардіолог Роман Бондаренко та лікар-невропатолог Аліна Суліковська розмістилися в місцевому фельдшерсько-акушерському пункті. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

За кілька годин активної роботи обласні фахівці надали рекомендації близько 60 пацієнтам.

«Багато чув про цих лікарів і все ж таки вирішив особисто сходити на прийом. Скажу так, що це фахівці, на яких медикам необхідно рівнятися. Привітні, знають свою справу і готові допомогти – це найголовніше у роботі медика. Я безмежно вдячний голові однойменної з Благодійним Фондом «НАМ ТУТ ЖИТИ!» партії Геннадію Лагуті за організацію таких оглядів. Це дійсно те, що потрібно людям»,- завідуючий фельдшерсько-акушерським пунктом Олег Гаркавий.

Ось таким чином команда Благодійного Фонду «НАМ ТУТ ЖИТИ!» турбується про здоров’я жителів Херсонщини! Медогляди відбуваються у рамках програми «Поряд», заснованої Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!». Як зазвичай, прийом відбувався безкоштовно.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголошує: «Програма «Поряд» працює для людей та вирішення їх важливих питань. Сьогодні пріоритет ставимо на збереження здоров’я, адже не кожен може дозволити собі систематично відвідувати лікарів, якщо ще й для цього необхідно їхати в місто. Тож не ігноруйте безкоштовні огляди і будьте здорові».