Башта та стіна Корсунського монастиря ХVIII століття

У Корсунці комунальники навели лад на соціальних об’єктах

У селі Корсунка, що в Новокаховської ОТГ Херсонщини, комунальні служби прибрали територію навколо сільського фельдшерсько-акушерського пункту та навели лад на дитячому майданчику.

Про це редакції Online НК повідомили в КП «НК Екосервіс».

Мешканці сіл громади не завжди мають змогу дістатися до міської лікарні. Літні люди, вагітні жінки, діти мають змогу звернутися до місцевого фельдшерсько-акушерського пункту за допомогою та консультацією, що зазвичай обслуговує декілька сіл. Бувають й термінові випадки, особливо в сьогодення, коли навкруги ще вирує пандемія. Фельдшер поважна людина, іноді від нього залежить життя людини.

Звичайно карантинні рослини та бур’яни ростуть повсюди й не роблять виключення для спеціальних будівель. Не завжди допоміжним закладам лікарні вистачає бюджетних коштів для виконання всіх господарчих робіт, тому працівники фельдшерсько-акушерського пункту вже вдруге в цьому сезоні звернулися із проханням здійснити покіс трави біля їх будівлі на території села Корсунка.

Звичайно, комунальне підприємство «НК Екосервіс», а саме цех благоустрою №2 (керівник Щербіна А.П.) прийшли на допомогу нашим медичним працівникам. Роботи були здійснені швидко й якісно. Тепер мешканці можуть відвідувати фельдшера не потопаючи в густій траві та без тривоги за своє здоров’я, пов’язане з алергією.

Також в Корсунці здійснено прибирання дитячого майданчику, який часто використовують зовсім не малюки для свої посиденьок. Працівники КП «НК Екосервіс» все швидко та охайно вигребли та очистили від сміття. Сподіваємось, що сільські дітки будуть охоче бавитися на чистенькій території.

Робітники комунального підприємства хоча б один раз на тиждень ретельно прибирають всі дитячі майданчики в сільській території, а їх вісім. Тому, що медицина й охайність завжди у пріоритеті.