У середмісті Нової Каховки встановили “Скриньку милосердя”

У Новій Каховці, неподалік супермаркету АТБ на проспекті Перемоги, 18, встановлено “Скриньку милосердя” – спеціальний контейнер, в який всі небайдужі мешканці Новокаховської територіальної громади можуть принести теплий одяг, іграшки, книжки, інші необхідні речі для людей, які опинилися в складних життєвих умовах, та самотніх людей похилого віку.

Про це редакції Online НК  повідомила прес-секретар Новокаховського міськвиконкому Ірина Дахновська.

Виїмку та передачу речей тим, хто їх потребує, будуть здійснювати спеціалісти міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді а також територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради.

Контейнер було виготовлено компанією “ЗУЛА ТЕХ Україна” за зверненням виконавчого комітету Новокаховської міської ради. Ініціатором цієї доброї справи стала благодійна організація “Магія добра” (координатор – Ольга Марковець).

Також повідомляємо, що одяг, іграшки, та інші необхідні речі можна приносити безпосередньо в Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради за адресою м. Нова Каховка, вул. Історична,18 та в Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, 5.

Сердечно дякуємо за доброту та милосердя!