У “Слузі народу” оголосили дату процедури відкликання Разумкова

Народні депутати від фракції “Слуга народу” у межах виїзного засідання у Трускавці зібрали понад 150 підписів, необхідних для відставки Дмитра Разумкова з посади спікера Верховної ради. Початок процедури відкликання Разумкова призначено на 4 жовтня.

Про це повідомила речниця фракції Юлія Палійчук, пише Суспільне.

“Станом на 17:30 під колективною ініціативою про відкликання голови Верховної Ради України зібрано понад 150 підписів народних депутатів України”, — зазначила Палійчук.

При цьому джерело Суспільного повідомило, що всього було зібрано 160 голосів.

Згодом Палійчук повідомила, що процедура відкликання Разумкова запланована на понеділок, 4 жовтня.

“Шляхом голосування депутатами фракції прийнято рішення у понеділок розпочати процедуру відкликання голови Верховної ради України із займаної посади”, — написала речниця “Слуги народу” у Telegram-каналі.

Раніше лідер фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що рішення про відставку Разумкова буде “швидким”. Говорячи про причини його відставки, нардеп зазначив, що спікер Ради гальмує ухвалення законопроєктів.

“Ви ж самі бачили, коли звичайні закони на дві сторінки ти приймаєш чотири-пять днів, блокує фактично пленарний тиждень, тому що комусь захотілося нагенерувати тексти та подати їх у вигляді правок. Мені здається, що це просто диверсія проти українського народу”, — заявив Арахамія.