У селищі Райське обговорили плани закриття дитячого садка

Наприкінці липня 2021 року на території Райського старостинського округу Новокаховської ТГ було проведено громадське обговорення проєкту рішення міської ради «Про припинення юридичної особи Райський заклад дошкільної освіти ясла-садок загального типу №19 «Калинка».

Про це повідомляє Online НК.

На обговорені були присутні 42 особи. Зустріч розпочав староста Райського старостинського округу Ігор Дикуха, який ознайомив присутніх з темою обговорення та представив присутніх посадових осіб Сергія Хоменко, Олену Каратнік, Олександра Артюшенко, Ірину Даніну, Олену Сендик.

Заступник міського голови Новокаховської ТГ Сергій Хоменко проінформував присутніх стосовно невиправданих значних витрат бюджетних коштів на утримання дошкільного закладу № 19 «Калинка».

Заступник начальника відділу освіти Новокаховської міської ради Олена Каратнік акцентувала увагу слухачів щодо низького рівня якості знань вихованців у змішаних групах, звернула увагу на низьку відвідуваність садка дітьми (в середньому 11-19 осіб, штатних працівників дошкільного закладу – 13 осіб), розповіла про мережу дошкільних закладів, розташованих на території Новокаховської ТГ, у яких діти зможуть відвідувати групи відповідно своїй віковій категорії та отримувати знання високого рівня.

Начальник відділу з питань діяльності Райського старостинського округу Ірина Даніна відмітила якісну роботу вихователів дитячих садків, які розташовані на території Райського старостинського округу («Ромашка», «Барвінок») та запропонувала вихователям садка «Калинка» звернути увагу на свою роботу не тільки з дітьми, але і на роботу з батьками та з мешканцями селища. Активну участь в обговоренні взяли депутати Новокаховської міської ради.