У співробітника Новокаховського міського суду виявлено захворювання на COVID-19

Новокаховським міським судом Херсонської області було отримано повідомлення про лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19 у працівника суду, який наразі перебуває на лікарняному.

Особами, які безпосередньо контактували з хворим на COVID-19, вжито заходів щодо самоізоляції. В приміщеннях суду здійснюється постійна поточна дезінфекція. Про це повідомляє Online НК з посиланням на nkm.ks.court.gov.ua.

Ураховуючи, що в Херсонській області запроваджено найвищий «червоний» рівень епідемічної небезпеки, з метою запобігання розповсюдженню гострих респіраторних захворювань, у тому числі викликаних коронавірусною інфекцією, просимо утриматись від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають вашої обов’язкової участі, а також від особистого відвідування суду для подачі позовів, заяв та інших звернень.

Нагадуємо, що всі необхідні документи (позовні заяви, заяви, скарги, відзиви, пояснення, клопотання тощо) можуть бути подані до суду:

– в електронному вигляді на електронну адресу суду inbox@nkm.ks.court.gov.ua,

– через особистий кабінет в системі «Електронний суд» https://id.court.gov.ua/,

– поштою за адресою: 74900, Херсонська область, м. Нова Каховка, пр. Дніпровський, 1-А,

– через спеціальну скриньку на першому поверсі суду.

Для того, щоб контролювати перебіг судового розгляду за своєї участі сторони можуть застосовувати наступні функціонали веб-порталу судової влади України:

– «Стан розгляду справ» на сайті суду за посиланням https://court.gov.ua/fair/sud2117/ для перегляду поточного стану справи;

– актуальний розклад судових засідань наявний у розділі «Список справ призначених до розгляду» https://nkm.ks.court.gov.ua/sud2117/gromadyanam/csz/,

– оголошення про виклик відповідача, третіх осіб, свідків, місце проживання (перебування) яких невідоме, розміщені на сайті суду за посиланнями https://court.gov.ua/unknown/sud2117 та https://nkm.ks.court.gov.ua/sud2117/gromadyanam/ogoloshennya/.

Пропуск осіб до приміщення суду здійснюватиметься виключно в одягнутих респіраторах або захисних масках, що закривають ніс та рот, у тому числі, виготовлених самостійно, після проведення вимірювання температури.