У суботу щеплення від СОVІD-19 отримали 92 мешканця Новокаховської громади

У Новокаховському Центрі первинної медико-санітарної допомоги вже третый місяць поспіль у вихідні щеплення від СОVІD-19 вакциною CoronaVac та Pfizer-BioNTech може зробити кожен бажаючий мешканець громади.

Про це редакції Online НК повідомила Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” Олена Ходорковська.

Вона зазначила, що кожні вихідні всі бажаючі мешканці Новокаховської громади можуть пройти щеплення вакциною CoronaVac та Comirnaty (Pfizer-BioNTech) в амбулаторії №1 (приміщення поліклініки). Ось і вчора, 17 лютого, 92 людини отримали щеплення. З них: 48 – вакциною CoronaVac та 44 – препаратом Comirnaty (Pfizer-BioNTech). Загальна кількість використаних доз вакцин від СОVІD-19 з початку імунізації наближається до 10 тисяч. При цьому завершили повний курс вакцинації 3102 особи.

Також Олена Іванівна попереджає про загрозу можливого розповсюдження нового штаму COVID-19 – “Дельта”. Саме він може призвести до нових карантинних обмежень і локдаунів. І саме тому важливо зустрічати нові негаразди, пройшовши повний курс щеплень від коронавірусу. Таким методом захисту ви убезпечите себе і своїх рідних від нових захворювань.

Принагідно Олена Ходорковська запрошує всіх бажаючих мешканців Новокаховської ОТГ у вихіді скористатися безоплатною послугою та пройти щеплення вакциною CoronaVac або Comirnaty (Pfizer-BioNTech) за адресою:

  • м. Нова Каховка, вул. Героїв України, 33 – а, амбулаторія №1 (приміщення поліклініки), КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка» (субота – неділя – з 10:00 до 17:00).

При собі обов’язково треба мати:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний номер;
  • номер декларації, підписаної з сімейним лікарем (за наявності).