У суботу в Новокаховській ОТГ на COVID-19 захворіли 14 людей

Станом на 25 квітня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходяться 43 хворих на СОVІD-19 та 24 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 14 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 225 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 14 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих задовільний, 13 з них перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом, одного –  госпіталізовано до інфекційного відділення лікарні.

За добу двоє хворих на COVID-19 побороли недугу і виписалися з лікарні, а ще одужала 1 людина, що перехворіла на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 825 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 79 контактних з хворими на самоізоляції. Станом на 25 квітня з обліку знято 762 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!