У Таврійській ОТГ відкрито першу чергу реконструйованої лікарні

Вчора, 16 вересня, під час робочого візиту до Таврійської ОТГ голова Херсонської ОДА Сергій Козир разом з міським головою Таврійська Миколою Різаком відкрили новозбудований медзаклад. 

У заході взяли участь заступник голови обласної ради Геннадій Лагута, керівництво Каховської райдержадміністрації та районної ради, повідомляє Online НК з посиланням на прес-службу територіальної громади.

“Це знакова подія для всієї громади, – розповів Таврійський міський голова Микола Різак, – адже сьогодні офіційно було відкрито першу чергу лікарні, що дало змогу запрацювати первинній ланці на території тергромади.”

Наразі завершена реконструкція терапевтичного відділення та господарського корпусу, відремонтовані всі комунікації, запущена газова котельна та придбані нові меблі і обладнання.

Також на території лікарняного комплексу знаходиться станція екстреної медичної  допомоги.

На переконання голови облдержадміністрації Сергія Козиря, вже найближчим часом жителі Таврійська отримають повноцінну лікарню. Тож на його підтримку громада може всіляко розраховувати:

«Дуже радію, що відтепер жителі Таврійської територіальної громади мають можливість отримувати на території свого міста ефективну, якісну  медичну  допомогу, а медичний персонал працювати в зручних, сучасних умовах. Наголошую, саме розвиток медичної галузі – один із пріоритетів у роботі Президента України, уряду і всієї команди Херсонської облдержадміністрації. Тож бажаю всім міцного здоров’я, успіху, натхнення та миру».