У Таврійську благодійники допомогли батькам осучаснити класну кімнату в навчально-реабілітаційному центрі

Вже 1 вересня учні 6-го класу навчально-реабілітаційного центру для дітей з особливими потребами в місті Таврійськ, що на Херсонщині, побачать, як преобразилося приміщення їх класної кімнати.

Наразі ця кімната є не лише охайною, а й сучасною. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Допомогти реалізувати такий проект батькам дітей допомогли представники Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голови однойменної з фондом партії Генадія Лагути.

«На фото ви побачите різницю До та Після. Відтепер ми впевнені, що наші діти навчатимуться у комфортному та затишному класі. А це вкрай важливо. Ми дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голові однойменної з фондом партії Геннадію Лагуті за їх швидкий відгук на наше звернення. Ми щасливі, що в нашому регіону є такі надійні та чуйні люди!», – ділиться голова батьківського комітету 6-го класу Таврійського навчально-реабілітаційного центру Тетяна Старенька.

«Наша команда впевнена, що навчально-реабілітаційні центри для дітей з особливими потребами мають бути в постійній посиленій увазі представників влади. Ці учні повинні мати рівноправний доступ до якісної освіти всіх рівнів, а забезпечення відповідних умов для їх навчання повинно виконуватися у повному обсязі. Саме тому ми постійно підтримуємо Таврійський навчально-реабілітаційний центр та всіляко сприяємо його розвитку!», – наголосив голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута.