У Таврійську створили свої ЦПМСД, відділ освіти, відділ праці та соціального захисту населення

У минулу п’ятницю відбулось пленарне засідання 2-ї сесії Таврійської міської ради нового скликання. Під головуванням міського голови Миколи Різака депутати конструктивно та по-діловому відпрацювали 18 питань порядку денного.

В роботі сесії взяли участь 22 з 26-ти новообраних депутатів та запрошені – виконуючі обов’язки старост старостинських округів Таврійської ОТГ Херсонщини Алла Федай, Віта Прийма та Ірина Хома, керівники комунальних підприємств, закладів культури та охорони здоров’я міста, повідомляє Online Нова Каховка з посиланням на офіційний сайт Таврійська.

Першочергово вони затвердили Регламент Таврійської міської ради, за яким будуть працювати протягом всього 8-го скликання, старостинські округи (Кам’янський, Новокам’янський, Чорнянський), Положення про постійні комісії міської ради.

Одноголосно проголосували за реорганізацію органів місцевого самоврядування, за створення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Таврійської міської ради», трьох відділів виконкому – освіти, праці та соціального захисту населення, фінансового відділу та затвердили Положення про них.