У Таврійську створили унікальний міні-музей історії годинника

У Таврійську, що на Херсонщині, в дитячому садочку «Джерельце» за ініціативи керівника закладу Лідії Зорі, при підтримці колективу та батьківського комітету створено міні-музей історії годинника.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на сайт Таврійської міської громади.

Щоб ознайомитись з експонатами музею до дитсадка завітали міський голова Таврійська Микола Різак, керуюча справами виконкому Таврійської міської ради Наталя Левченко та спеціаліст відділу освіти, культури, молоді і спорту Анна Кліщевська.

У експозиції представлені годинники різних історичних періодів, різних моделей, цікавих своєю історією та ексклюзивним дизайном – чоловічі, жіночі та дитячі, механічні, електронні та сучасні смарт-годинники.

Вітаючи колектив «Джерельця», міський голова відзначив важливість виховання у дітей бережного ставлення до часу, його ефективного використання у повсякденному житті та навчанні. Голова Таврійської громади подякував колективу дитячого закладу за творчу роботу, за створення комфортних умов для дітей, за любов до своєї справи, за  організацію змістовного навчання, виховання та дозвілля дошкільнят.