У Таврійську триває ремонт будівлі майбутнього Центру первинної медико-санітарної допомоги (фоторепортаж)

Міський голова Таврійська Микола Різак особисто провів екскурсію кореспонденту cайту  Online Нова Каховка на території колишньої лікарні залізничників, де планується розміщення Центру первинної медико-санітарної допомоги Таврійської територіальної громади Херсонщини.

Як розповів очільник громади, всі роботи з ремонту та закупівлі обладнання та меблів для майбутньої амбулаторії місто робить за кошти свого бюджету. Загальна вартість  виконаних робіт вже становить близько 10 млн. грн.

Ремонтні роботи виконує новокаховське ПМП “Віра”, з керівником якої Аллою Ляховою міський голова кожного дня, за його словами, “звіряє часи, що залишились до заврешення ремонту”.

На території містечка лікарні в головній будівлі будуть приймати пацієнтів сімейні лікарі ЦПМСД, передбачено окремий вхід до дитячого відділення, де будуть приймати педіатри.

Передбачені приміщення для денного стаціонару, лабораторії для забору аналізів, фізіотерапевтичний кабінет.

Красою та візитівкою амбулаторії стане актова зала, де зможуть зібратись всі працівники майбутнього медичного закладу громади.

Завершена робота на станції швидкої допомоги, де підготовлені побутові приміщення для відпочинку та приймання їжі чергових екіпажів швидких, теплий бокс для стоянки автомобілів.

Завершені роботи з облаштування автономного газового опалення лікарняного комплексу. Збережено і систему опалення на твердому паливі (вугіль, брикети, дрова).

У подальших планах Миколи Різака ремонт другого корпусу лікарні, в якому планується надавати приміщення для прийому лікарями – спеціалістами, як комунальних медичних закладів, так і приватним підприємцям.

Завершення всіх ремонтних робіт на пусковій частині лікарні міський голова Таврійська планує у травні поточного року.