У Таврійську злодії поцупили вантажівку з мандаринами та апельсинами

У місті Таврійськ, що на Херсонщині шахраї викрали вантажівку з мандаринами та апельсинами. Схема почалася з того, що до супермаркету прийшли двоє вантажників, яким підприємець замовив купити цитрусових та доставити до Миколаєва.

Сума товару становила 10 тисяч гривень, проте його забрали до того, як розплатитися. Про історію написав один із місцевих Telegram-каналів, невдовзі новину поширили херсонські видання.

Зазначається, що чоловіки мали платити за фрукти карткою. Але поки касир чекала транзакції, вантажівка з товаром поспішила втекти.

У мережі наголошують, що правоохоронці швидко встановили особи вантажників та водія автомобіля. І виявилося, що і вони стали жертвами шахрайства.

З’ясувалося, що їх найняли для перевезення партії цитрусових до Миколаєва. Але звідти вона через фірму експрес-доставки “виїхала якомусь іншому одержувачу”.

З найманими робітниками замовник, який спілкувався з ними тільки по телефону, пообіцяв розрахуватися після доставки фруктів у кінцеву точку маршруту, але обдурив.

“Тепер у Каховському відділі Національної поліції з’ясовують, хто винен і не виключають, що сам “ляльковод” знаходиться в місцях позбавлення волі”.