У третій школі Нової Каховки випускний відсвяткували учні 4-х класів Нової Української Школи (відео)

Наприкінці тижня у третій школі Нової Каховки, що на Херсонщині, урочисто відсвяткували закінчення 4-го класу учнями пілотних класів Нової Української Школи.

Про це редакції Online НК повідомила директор школи Ірина Дубас.

На святкову зустріч до випускників НУШ завітали депутат Новокаховської міської ради, випускник школи Олександр Афанасьєв та очільниця міського відділу освіти Лілія Микитенко.

Своєю наполегливою працею, допитливістю, активністю, вмінням працювати в команді учні довели, що і надалі гідні носити звання пілотника НУШ. Під час зустрічі вони не лише розповіли, але й показали якими були ці чотири швидкоплинних роки.

В 5-й клас учні вирушають з дорогоцінними мішечками, повними знань, вмінь та компетентностей.

На завершення заходу Лілія Микитенко вручила вчителям пілотних класів Лілії Турбабі, Вікторії Богомазовій, заступнику директора Галині Фірсовій Грамоти міського відділу освіти та подарунки від LEGO Foundation, а Олександр Афанасьєв подарував чарівним жінкам квіти.

Директор школи Ірина Дубас звернулася до всіх присутніх, пригадавши, як розпочинався експеримент.

Потім на дітей чекали інтерактивні розваги та сюрпризи від батьків. День пройшов весело та цікаво.

А з нового навчального року наші пілотники продовжать участь в експерименті пілотування Державного стандарту базової середньої освіти.

Кореспонденти ТС “Джерело” КП “Новокаховська міська радіоорганізація підготували свій відеорепортаж з цього свята. Пропонуємо його Вашій увазі: