У трьох опорних лікарнях Херсонщини запустили нові кисневі станції

Голова Херсонської ОДА Сергій Козир вчора, 7 травня, під час візиту до Каховського району оглянув роботу кисневої станції, яка працює з минулої п’ятниці в КНП “Каховська міська лікарня”. Медичний заклад має 115 ліжок для хворих на COVID-19, з підведеною мережею подачі кисню.

Про це очільник Херсонщини повідомив під час брифінгу щодо епідеміологічної ситуації в області та подій за останній тиждень.

Під час візиту як до Скадовського, так і до Каховського районів взяв також участь у відкритті кисневих станцій у центральних клінічних лікарнях Скадовська, Голої Пристані та Каховки.

Без перебільшення –  одним із основних чинників ефективності лікування коронавірусної інфекції є саме забезпечення потреби медичних закладів у кисні. Хоча Херсонська область відноситься до «жовтої зони», і спостерігається зменшення нових випадків захворювання, проте ми розуміємо, що реагувати треба на випередження. Саме для цього важливим є запуск  кисневих станції, які рятують життя і прискорюють одужання пацієнтів, а також допомагають значно економити.

Додамо, що наразі на Херсонщині є 6 кисневих станцій, з яких 5 вже працюють. В Олешках сьогодні відбувся тестовий запуск станції, яка повноцінно запрацює вже наступного тижня.