У Великій Лепетисі обласні фахівці провели мeдичні oгляди сільського населення

У paмкax пpoгpaми «Пopяд» xepcoнcькi мeдики пpoдoвжують куpcувaти 184 oкpугoм тa пpoвoдити бeзкoштoвнi мeдичнi oгляди. Вчора, 17 серпня, фахівці завітали до смт Велика Лепетиха, що в Каховському районі.

Вже традиційно всіх бажаючих приймали обласні спеціалісти вищого рівня кардіолог Роман Бондаренко та невропатолог Владислав Наумич, повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

На огляд до херсонських фахівців зібралося чимало жителів Великолепетиської ОТГ. Зокрема люди спеціально приїжджали на консультацію з інших сіл Мала Лепетиха та Катеринівка. Загалом до кардіолога звернулося 22 людини, а до невропатолога – 19.

Кожен пацієнт отримав якісну та повноцінну допомогу: розписані курси лікування, сформовані направлення на відповідні аналізи та процедури, перевірка результатів обстежень.

Таким чином Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута продовжують реалізацію програми «Поряд», в рамках якої для жителів 184 округу проводяться безкоштовні медичні огляди.

“Дякую Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та голові однойменної з фондом партії Геннадію Лагуті за їх программу “Поряд”. Складно підібрати слова аби висловити наскільки нам, людям похилого віку, необхідна консультація спеціалістів такого рівня на місці. Бо їхати до Херсона ми просто не маємо фінансових можливостей, та й дорога дається важко через стан здоров’я”, – розповідає пенсіонерка, жителька с. Велика Лепетиха Людмила Чопко.

“Ми щоденно отримує неймовірну кількість позитивних відгуків від людей, які вже скористалися можливостями нашої програми “Поряд”. Такий зворотний зв’язок підтверджує, що наша команда на правильному шляху. Тому ми продовжуємо реалізацію нашої ініціативи. Ми прагнемо аби кожен житель Херсонщини міг перевірити стан свого здоров’я та отримати своєчасну допомогу”, – наголосив голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута.