У Великій Олександрівці благодійники допомогли влаштувати свято державності

Гучно та яскраво у смт Велика Олександрівка, що на Херсонщині, відсвяткували 30-річницю  незалежності України. Для жителів та гостей населеного пункту організували автопробіг, святковий концерт за участі місцевих колективів, танці та фестиваль фарб.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Не забули і про малечу. За підтримки Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» для дітей влаштували конкурс патріотичних малюнків на асфальті. Кожна дитина отримувала індивідуальний номер, за яким після конкурси розігрувалися призи.

«Це літо було неймовірним для наших дітей, адже скільки позитиву вони отримали від організованих вами заходів та подарованих призів. Ми вдячні представникам Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за те, що знаходите час для нашої малечі і запалюєте вогники в їх очах. Вони завжди чекають на вас», – завдячують жителі смт Велика Олександрівка.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголосив: «З цими карантинними обмеженнями діти забули про звичайні конкурси, розваги, коли б можна було зібратися гуртом і просто відпочити. Тож цього літа ми намагалися не втрачати часу і якомога більше яскравих заходів влаштувати для них. А робити щось для дітей – вдвічі приємно, адже вони завжди підтримають ініціативу та ще й зарядять своїм позитивом».