У Веселівській дитячій музичні школі відбувся вечір відпочинку «Різдвяні зустрічі»

У Веселівській дитячій музичній школі Новокаховської міської ради відбувся вечір відпочинку для учнів з промовистою назвою «Різдвяні зустрічі».

Про це редакції Online НК повідомила начальник відділу культури територіальної громади Наталія Зарудна.

Організаторами заходу виступили викладачі фортепіанного відділу: Леся Драйцева, Ксенія Балибіна, Олена Олійник та Наталія Курельчук, яка і була ведучою свята.

Гарно прикрашена ялинка та чарівно вбрана музична зала подарували незабутні враження та позитивний настрій дітлахам. Увесь захід супроводжувався різдвяними українськими народними піснями, колядками та щедрівками, які з радістю виконували учні всі разом або окремо по класах.

Варто відзначити, що присутні мали змогу поділитися своїми родинними традиціями святкування Різдва, заспівати сімейні різдвяні пісні, розповісти вірші, прислів’я та приказки, а також порозгадувати загадки на святкову тематику.

Святкування пройшло у теплій, дружній і щирій атмосфері. Співом потішила присутніх Марина Котій, а грою на фортепіано – Даніелла Федорова, Єлизавета Сотник та Дмитро Бондаренко. Учні приймали активну участь у іграх, конкурсах та змаганнях. І звісно не лишилися без солодких подарунків від організаторів заходу.

Напередодні свята Святого Миколая та Різдва Христового хочеться побажати всім міцного здоров’я, миру, сімейного затишку та тепла. Нехай Різдвяна зірка об’єднає усіх нас!