Учні Новокаховських шкіл естетичного виховання посіли призові місця на міжнародному конкурсі мистецтв

Наприкінці листопада 2020 року у місті Миколаїв відбувся II міжнародний відкритий багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі», який проходив за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Управління культури, національностей та релігій, Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації. Через карантинні обмеження захід відбувся у дистанційному форматі.

Як повідомили редакції Online НК у відділі культури і туризму Новокаховської міськради, у цьому конкурсі взяли участь учні шкіл естетичного виховання громади.

Учні КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв» (директор Галина Ходос) Слушаєв Микита, Колесник Софія та Таран Мирослава (викладач Наталія Тишкова) взяли участь у конкурсі в номінації «Інструментальне мистецтво/солісти» (фортепіано).

За рішенням конкурсного журі Слушаєв Микита здобув диплом лауреата II ступеню у другій віковій категорії. Окрім того Микита був відзначений дипломом «За яскраве виконання».

Колесник Софія здобула диплом лауреата II ступеня у першій віковій категорії. Таран Мирослава отримала диплом лауреата III ступеня у другій віковій категорії.

Учні Веселівської дитячої музичної школи (директор Ірина Балибіна) Федорова Даніелла (викладач Леся Кравчук) та Лактіонова Аліса (викладач Олійник Олена) у номінації «Інструментальне мистецтво» (фортепіано) в другій віковій категорії здобули Дипломи лауреатів ІІІ ступеня та відповідні медалі. За плідну та самовіддану працю викладачі отримали Подяку від журі.

Бажаємо молодим талантам успіхів та високих досягнень, а викладачам – наснаги та творчих перемог!