Учні Веселівської ДМШ стали лауреатами Всеукраїнського фестивалю музичного мистецтва

Нещодавно відбувся Всеукраїнський фестиваль мистецтв «На крилах гармонії», організаторами якого виступили Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, управління освіти та управління культури Херсонської міської ради і Таврійський ліцей мистецтв.

Подробиці участі у ньому учнів Веселівської дитячої музичної школи редакції Online НК повідомили у відділі культури і туризму Новокаховської громади.

Фестиваль проводився дистанційно в наступних номінаціях: «Інструментальне мистецтво» та «Вокальне мистецтво». Учні мали надіслати відео-ролики із записом виконання музичних творів, які оцінювало професійне журі.

За результатами фестивалю учні Веселівської дитячої музичної школи (директор Ірина Балибіна) Федорова Даніелла (викладач Леся Кравчук) та Лактіонова Аліса (викладач Олена Олійник) здобули І місця в номінації «Інструментальне мистецтво».

Переможцям фестивалю надіслані дипломи, а викладачам – подяки за вагомий особистий внесок у розвиток музично-естетичного виховання підростаючого покоління.

Бажаємо учням і викладачам успіхів, натхнення та високих досягнень в царині музичної творчості.