Уповноважений із захисту державної мови відзначив депутатів Новокаховської міськради

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь висловив вдячність представникам органів місцевого самоврядування, які дбають про розвиток своєї громади, свого регіону. Окремо він відзначив депутатів міської ради Новокаховської ОТГ Херсонщини.

Уповноважений у своєму звернені з нагоди Дня місцевого самоврядування закликав представників місцевого самоврядування створювати кращі умови для опанування та застосування української мови, повідомляє Online НК.

Також Тарас Кремінь наголосити на важливості створення мережі безкоштовних курсів з вивчення української мови в регіонах. Він зазначив:

“Днями, скажімо, у Новій Каховці на Херсонщині, за ініціативи місцевої влади у співпраці з Новокаховським гуманітарним інститутом Університету “Україна” організовано курси української мови для депутатів та посадовців Новокаховської міської ради та її виконавчих органів.

Розробка та впровадження курсів з вивчення державної мови та підвищення рівня володіння нею, безперечно, має бути у кожній громаді, адже це передумова створення кращих умов для опанування та застосування української мови.

Давайте спільними зусиллями робити так, щоб української ставало дедалі більше!”, – закликав урядовець.

Нагадаємо, що курси української мови для депутатів та посадовців Новокаховської міської ради та її виконавчих органів проводяться за ініциативи депутата міськради Віталія Задирка.