В 57-й ОМПБР відзначили весілля в День Збройних Сил України

Вчора, 6 грудня, бойовий медик Дмитро Радіца і військова психологиня Анастасія Соф’їна з окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка, що дислокується у Новій Каховці на Херсонщині, одружилися у День ЗСУ.

Наразі вони несуть службу на сході України, повідомила керівниця центру допомоги учасникам бойових дій на cході України при Херсонській ОДА Наталія Возаловська на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Сьогодні в АДН 57 ОМБР імені кошового отамана Костя Гордієнка подвійне свято. Як каже наш комдив Костянтин Олександрович, в такій ролі я ще не був, тому хвилююся найбільше. Благословляти наречених на щасливе життя, сказати саме ті слова, які молодята запам’ятають на все життя. Бойовий медик, начальник медичного пункту Дмитро і військова психологиня Анастасія одружилися. Злагоди і кохання вам, дорогенькі!”.

У коментарі кореспонденту Укрінформа Возаловська зазначила, що Анастасія Соф’їна з Житомирщини, а Дмитро Радіца – з Херсонщини. «Це було кохання з першого погляду», – розповіла керівниця центру, яка з нагоди цієї події передала молодятам подарунки з Херсонщини.

Як повідомила Возаловська, Дмитро та Анастасія отримали подарунок від колективу Херсонської обласної клінічної лікарні, вони також подякували за віночок нареченої та квітку нареченого і подарунок волонтерці Валентині Чертовій із Зеленівки, за коровай – учасниці бойових дій Інні Рибалкіній з Олешок, за весільні шишки – Олешківським волонтерам.