В День Святого Валентина будьте лагідними до коханих та оточуючих

Привітання з Днем Святого Валентина 2020 – це чудовий спосіб сказати про любов своїм коханим. У це романтичне свято не забудьте потішити своїх близьких теплими словами!

14 лютого світ відзначає День святого Валентина. У це свято прийнято не тільки дарувати коханій чи коханому валентинки або ж більш коштовні презенти, а й вітати своїх других половинок та просто хороших друзів теплими словами.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту у День Святого Валентина бажає вам, шановні мешканці Новокаховської міської  об’єднаної територіальної громади, романтичного настрою, безліч приємних вражень і яскравих емоцій, щирих посмішок і незабутніх щасливих миттєвостей. Нехай ваші серця будуть завжди закоханими! Як сила тяжіння зближує планети, так і любов об’єднує людей, незважаючи на різні характери, смаки та інтереси. Любити – значить дивитися не один на одного, а дивитися в одному напрямку. Ми бажаємо вам скоріше відшукати це почуття, а тим, хто вже знайшов, ніколи його не втрачати!

З Днем Святого Валентина!