В екологічній інспекції Нової Каховки розповіли про плани на 2021 рік

Проектом бюджету Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади Херсонщини на 2021 рік передбачаються надходження до міського екологічного фонду коштів у розмірі 213,0 тис.грн.

Про це редакції Online НК повідомили в екологічній інспекції міста.

Відповідно до проекту міської програми «Екологія-2023» та кошторису міського фонду охорони навколишнього природного середовища на наступний рік кошти планується витратити на наступні заходи:

-100,0 тисяч гривень буде спрямовано на озеленення м. Нова Каховка та інших населених пунктів об’єднаної територіальної громади. Планується придбати 1300 од. саджанців дерев та кущів декоративних порід, частина із яких буде висаджена на території міста в місцях загального користування (парки, сквери, міські газони). Частина саджанців будуть передані для озеленення власних та прилеглих територій з наступною відповідальністю за їх доглядом і поливом в бюджетні та комунальні заклади міста, ОСББ та ЖСК та для висаджування на території населених пунктів Дніпрянського, Райського, Веселівського та Козацького старостинських округів. Постачальники посадкового матеріалу – Біосферний заповідник «Асканія-Нова» та ДП «Каховське лісове господарство».

– Продовження реалізації проекту з відновлення належного стану поясів санітарної охорони артезіанських свердловин на території міста. В поточному році за рахунок коштів міського природоохоронного фонду (347,0 тис. грн.) придбано елементів огорожі поясів санітарної охорони, які будуть встановлені на водозаборах міста, загальною протяжністю 241 п.м. На облаштування огорожі поясів санітарної охорони артезіанських свердловин водозабору «Сокіл» протяжністю понад 100 п.м. в наступному році буде спрямовано 113,0 тисяч гривень коштів міського природоохоронного фонду.

При наявності залишку коштів на кінець поточного року будуть внесені відповідні зміни до кошторису екологічного фонду щодо їх спрямування на реалізацію інших природоохоронних заходів відповідно до міської цільової програми «Екологія-2023».