В Херсоні нападники побили учасника АТО, депутата міської ради

Вчора, 1 січня, на депутата Херсонської міської ради Ігоря Осауленка (фракція політичної партії «Європейська солідарність») скоїли напад та завдали тілесних ушкоджень.

Редакторка видання Кавун.City Євгенія Вірлич зв’язалась із депутатом та з’ясувала, що сталось.

Про напад на депутата повідомив його колега Андрій Калита в соцмережі: «Прошу начальника Національної Поліції в Херсонській області Олександра Прокудіна взяти напад на депута під свій особистий контроль. Члени міської Асоціації учасників АТО/ООС та волонтерів «Звитяга» просять провести повне розслідування цього випадку і, звісно, винуватці повинні понести відповідальність», — зазначив Андрій Калита.

Ми зв’язались із Ігорем Осауленком. Він розповів про напад: «Просто йшли вулицею, попереду нас троє «розважались» петардами. Я зробив зауваження — чемне, без жодних натяків на конфлікт. На мене напали і почали гамселити ногами по обличчю».

Наразі пан Ігор має травму ока та численні забиття. Фото наслідків нападу надав нашій редакції Ігор Осауленко і дозволив оприлюднити. Зі слів пана Ігоря, поліцію повідомили, факт побиття зафіксували, а 2 січня він зафіксує побої для медичної експертизи.

Ігор Осауленко після нападуІгор Осауленко після нападу

Ігор Осауленко — волонтер, учасник АТО, військовий лікар. У 2014 році заснував волонтерську організацію ГО «Херсонська Чайка», яка від початку російської агресії в Україні разом із іншими волонтерами та організаціями допомагала нашим військовим . У 2017 — 2019 роках проходив службу у 2 другому батальйоні 79 бригади ДШВ (місто Миколаїв). Місця служби: Водяне. Маріуполь. З 2020 року — депутат Херсонської міської ради.