В Херсонській ОДА пройшов брифінг щодо заходів з протидії поширенню COVID-19 (відео)

За останню добу на Херсонщині зафіксовано 242 нових хворих. Про це сьогодні, 11 листопада, під час онлайн-брифінгу щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції в області повідомив заступник голови Херсонської ОДА Вадим Чабан.

Тож наразі в області 6075 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

З них:

  • 2375 людей побороли недуг;
  • 3569 людей інфіковані COVID-19;
  • 131 людина померла.

Статистика поширення коронавірусу в області, нажаль, залишається високою. І ймовірність збільшення «червоних» зон на території Херсонщини також зростає.

Закликаємо усіх не нехтувати рекомендаціями МОЗ.

Крім того, для проведення ПЛР тестувань в області наявні  9 400 тест-систем.

У 10 закладах охорони здоров’я першої хвилі розгорнуто 1395 ліжок для надання медичної допомоги хворим на COVID-19, 27,4% ліжкомісць зайнято хворими. На лікуванні в закладах охорони здоров’я перебуває 383 особи.

ОСВІТА

Всього в школах області захворіло на COVID-19 25 учнів та 50 вчителів і працівників шкіл. На самоізоляції 983 учні та 203 вчителі та працівники шкіл.

• 28 загальноосвітніх закладів частково залишаються на дистанційній роботі;

• 1 школу переведено повністю на дистанційну роботу. Це Скадовська ЗОШ «Академія творчості»;

• Усі професійно-технічні заклади на дистанційній формі навчання до 15 листопада;

• На частковій дистанційній роботі залишаються 14 закладів дошкільної освіти. Повністю на самоізоляції садок “Казка” Білозерського району.

Звертаємося жо жителів Херсонщини:

Виконання трьох простих правил протиепідемічної безпеки — дотримання дистанції, носіння маски та користування санітайзерами — рятує життя. Бережіть себе та рідних!

МОЗ закликає не займатися самолікуванням, а у разі появи симптомів гострого респіраторного захворювання звертатися до сімейного лікаря.

Не захворіти і не заразити близьких або навіть незнайомих людей у громадських місцях – особиста відповідальність кожного! Тільки ви самі можете у разі виникнення перших симптомів поводитися відповідально: звернутися до лікаря, ізолюватися та не наражати на небезпеку інших.