В Херсонській ОДА пройшов онлайн-брифінг щодо заходів з протидії коронавірусної інфекції (відео)

Сьогодні, 7 вересня, в Херсонській облдержадміністрації пройшов онлайн – брифінг щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції в області.

На Херсонщині у суботу  було зафіксовано новий антирекорд за кількістю хворих- це 32 нових випадків захворювання. Всього цими вихідними зафіксовано 36 лабораторно підтверджених випадків на COVID-19, а також маємо 2 летальних випадки.

Та вже сьогодні виявлено 2 нових випадки.

Тож, наразі в області вже 502 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

З них:

306 людей побороли недуг,

182- інфіковано на COVID-19,

14 – померли

ПЛР ТЕСТИ

Медичні заклади області повністю забезпечені тест-системами для проведення ПЛР та ІФА тестувань. Для проведення першого та другого етапів ПЛР в області наявні  31 828 тест-системи.

COVID-патруль

З минулої п’ятниці на Херсонщині активно запрацювали COVID-патрулі.  Проведено моніторинг об’єктів торгівлі та надання послуг населенню по дотриманню протиепідемічних заходів.

Звертаємось до власників бізнесу:не забувайте, що карантин продовжується! Це випробування для кожного! Необхідно посилили правила для обслуговуючого персоналу: маски, дезінфектори, дотримання дистанції та температурний контроль.

Пам’ятайте, що в разі недотримання карантинних обмежень передбачена адміністративна відповідальність.

ЗВЕРНЕННЯ  ДО НАСЕЛЕННЯ

Закликаємо всіх громадян: дотримуйтеся всіх протиепідемічних заходів і рекомендацій МОЗ, не відвідуйте місця великого скупчення людей, не порушуйте соціальної дистанції, ретельно мийте руки та обов’язково використовуйте захисні маски.

Вкотре наполегливо просимо не ігнорувати масковий режим, дотримуватись всіх протиепідемічних норм та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.