В медзакладах Новокаховської “первинки” установили сенсорні антивірусні кіоски

В медичних закладах Центру первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка, що на Херсонщині, встановили три сенсорні антивірусні кіоски “Корона-Стоп”.

Як повідомила  редакції Online НК генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська, сенсорні кіоски мають антивірусну дію і призначені для дезінфекції рук при відвідуванні громадських місць. Антивірусний кіоск “Корона-Стоп” розроблений компанією “Сенсорні системи України”. Він має вбудований санітайзер на 1200 застосувань, інфрачервоний термометр і табло для відображення температури. Живиться від мережі 220 в.

Раніше ми повідомляли, що Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка виграв грант Міжнародного фонду “Відродження” у категорії “Допомога медзакладам при боротьбі з коронавірусом в умовах пандемії COVID-19”.

Сума виграного гранту – 135000 грн. Кошти гранту, згідно поданої Центром заявки витрачаються на придбання трьох сенсорних кіосків “Корона-Стоп”, засоби індивідуального захисту медичних працівників та на навчання лікарів передовому досвіду у медичній сфері.

Отже першу частину грантових коштів вже витрачено: кіоски встановлені у поліклінічному відділенні, що на вул. Героїв України, в дитячий поліклініці мікрорайну “Сокіл”  та у “первинці” району Основа.

Залишилось сподіватись, що сучасні засоби боротьби з коронавірусом допоможуть новокаховським медикам у боротьбі зі страшною пандемією, яка охопила нашу планету і продовжує забирати життя людей у всіх країнах світу.