В міськраді Херсона виявили рекордсмена з політичного “перевдягання”, який очолив – депутатську групу «За майбутнє»

В міськраді Херсона виявили рекордсмена з політичної мімікрії, який очолив – депутатську групу «За майбутнє»

Прийдешні осінні вибори стали черговим доказом партійного перефарбовування кандидатів в депутати за для отримання, такого бажаного, мандату. Лідером серед цієї політичної мімікрії є Віталій Богданов, який вже змінив п’ять політичних груп та наразі очолив шосту – депутатську групу «За майбутнє», повідомляє «Херсонщина 24».

Таке поневіряння по політичним партіям зумовлене ще й тим, що Богданов любить отримувати блага прикладаючи до цього мінімум зусиль, а бо простіше кажучи, любить «легкі гроші». То й вибирає собі вигідне місце за для того, щоб будь-яким чином отримати депутатський мандат. Такі завзяття робляться не просто так, адже, як відомо, депутат Херсонської міської ради Віталій Богданов, раніше судимий за шахрайство та вже більше 10 років ніде не працює, але при цьому, веде досить нескромне, в фінансовому плані, спосіб життя. Імовірно, таке безбідне існування Богданов зумів собі забезпечити через використання шахрайських схем і судячи з усього, які він впроваджує в міській раді. Так як, на одному з пленарних засідань Херсонської міської ради, його привселюдно, з трибуни, звинуватили в розбазарюванні комунального майна. Тоді мер Миколаєнко, під час прямої трансляції сесії заявив, що в період, коли Богданов очолював комісію з питань комунального майна, за залишковою вартістю було продано 264 об’єкти міського господарства.

Такий розвиток подій в міській раді за участю Богданова зовсім не є дивиною, бо в ще недалекому минулому, в 2002 році, Херсонський суд визнав Богданова винним за статтею шахрайство і засудив його до двох років в’язниці. Шахрайські дії були пов’язані знову-таки з майном. Віталій і його компаньйон, брали кредити в банку під заставу майна, яке їм не належить. Але, судячи з усього, використовуючи свої «зв’язки», Богданов уникнув покарання і отримав всього два роки умовно.


Не виключено, що нинішнє бажання очолювати депутатську групу «За майбутнє» у Богданова виникло через те, що він вбачає, як саме за допомогою неї можна впроваджувати корупційні схеми в міськраді Херсона.
Варто також зазначити, що депутат-пристосованець Віталій Богданов провів Різдво в Росії, повідомляють місцеві ЗМІ. Вищевказаний «майстер спорту» по перебіжками з партії в партію, взимку 2020 року вирішив підвищити свій «майстерний» рівень до міжнародного класу і здійснив забіг через харківський контрольно-пропускний пункт на територію Росії.

Саме з 03.01.2020 по 11.01.2020 року Віталій Богданов знаходився на території РФ. Перетнув кордон він в Харкові.
Але, саме сьогодні у Віталія Богданова день народження і вся наша редакція від чистого серця бажає йому здоров’я і стати на шлях доброчесності та порядності, влаштуватись на роботу та вже на кінець, розпочати працювати на благо рідного міста!