В нaceлeнниx пунктax Херсонщини обласні фахівці пpoвoдять мeдoгляди

У paмкax пpoгpaми «Пopяд» xepcoнcькi мeдики пpoдoвжують куpcувaти 184 oкpугoм тa пpoвoдити бeзкoштoвнi мeдичнi oгляди. Вчора, 1 липня, черговою зупинкoю cтaлo смт Калинівське, що поблизу Великої Олександрівки.

Вже традиційно у населеному пункті лікаря-кардіолога та лікаря-невропатолога зустрічали десятки людей. Про це повідомляє Online НК з посиланням на соціальні мережі.

Подібні огляди проводяться в рамках програми «Поряд», заснованої Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Як зазвичай, напередодні приїзду медиків представники Фонду провели інформаційно-роз’яснювальну роботу.

«Аби потрапити на безкоштовний прийом чи то до невропатолога, чи то до кардіолога нам довелося чекати два місяці. Ми особисто переконалися у професіоналізмі цих людей і бажаємо бачити їх у нашому Калинівському якомога частіше. Дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за піклування», – зазначають пацієнти.

Робота у місцевій амбулаторії тривали кілька годин, за які медикам вдалося оглянути, проконсультувати та за необхідністю виписати рецепти близько 50 пацієнтам.

Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголошує: «Ми систематично отримуємо прохання щодо приїзду медиків у той чи інший населений пункт 184 округу. Якщо для людей це настільки важливо, ми будемо нарощувати потужності і забезпечувати їх і надалі якісною, безкоштовною медициною».