Сьогодні, 28 січня, в Новій Каховці під головуванням першого заступника міського голови Леоніда Чурсинова відбулося перше у цьому році засідання міського виконавчого комітету, повідомляє Online НК.

Члени виконавчого комітету розглянули та прийняли відповідні рішення по 52 питанням порядку денного.

Так, на засіданні розглянули запропоновані документи, заслухали керівників та затвердили фінансові плани 21 комунального підприємства, які працюють в Новій Каховці та в Дніпрянському, Райському, Козацькому та Веселівському  старостинських округах.

Найбільшу занепокоєність у керівництва міста та членів виконкому викликають проблеми в роботі КП «Новокаховський гуртожиток», КП «Основа», КП «Новокаховське житлово-експлуатаційне управління» та КП «Новокаховський міський водоканал». Саме  ці підприємства, доходи яких напряму залежать від оплати їх послуг населенням, закінчили минулий рік зі значними збитками і мають сумнівні розрахунки щодо виконання планів на 2020 рік. Кожному директору було запропоновано розробити конкретні пропозиції щодо визначення шляхів виходу підприємств на сталий режим роботи та беззбитковість.

Особливу увагу члени виконкому приділили  розгляду фінплану НККП  «Новокаховська міська лікарня», яка з 1 квітня переходить на фінансування від Національної служби здоров’я України. Доповідаючи свій план, головний лікар Ігор Гайдаманчук звернув увагу всіх присутніх, що з цієї дати нічого безкоштовного у міській лікарні вже не буде. За все треба буде платити або НСЗУ, або місцевому бюджету, або самому хворому.

Леонід Чурсинов запевнив керівника лікарні, що міська влада не залишить їх без підтримки у перехідний період. «Ми вже пережили реформування первинки, переженимо разом і реформування вторинного рівня надання медичних послуг», – оптимістично завершив розгляд цього питання Леонід Чурсинов.

У блоці фінансових питань основним було затвердження плану заходів щодо виконання міського бюджету на 2020 рік, який представляла начальник фінансового управління Ірина Фурсєєва.

Традиційно були розглянуті блоки земельно-майнових, містобудівних, щодо розміщення зовнішньої реклами, виконання правочинів, які готувала служба у справах дітей, зміни правовстановлюючих документів у зв’язку з приєднанням селища Козацького та села Веселе до Новокаховської ОТГ.

Більш докладно про окремі питання, які були розглянуті на засіданні міського виконавчого комітету ми розповімо у подальших публікаціях.