В Новій Каховці планують ліквідувати два комунальних підприємства

На сесію Новокаховської міської ради, яка відбудеться у серпні, будуть винесені на розгляд депутатів два рішення, якими передбачені ліквідаційні процедури двох суб’єктів комунальної власності, повідомляє Online Нова Каховка. Це комунальне підприємство «Міський оздоровчий центр» та відділ приватизації житла при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради, що діяв на засадах госпрозрахунку.

Причинами, які штовхають міську владу на прийняття таких непопулярних управлінських рішень, є: у першому випадку – «оптимізація управлінських рішень у сфері житлово-комунальних послуг та врахування недоцільності подальшої діяльності комунального підприємства «Міський оздоровчий центр» через його збитковість та неможливість продовження ним подальшої діяльності», та у другому – «постійне зменшення частки державного житлового фонду, що підлягає приватизації, збитковість та неможливість продовження відділом приватизації житла при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради подальшої діяльності».

Ці рішення направлені на продовження дій міської влади щодо оптимізації структури комунальних підприємств, закладів середньої та позашкільної освіти, культури, які стали нагальними у зв’язку з всебічною економією коштів міського бюджету.

Але ліквідація цих структур не означає того, що ті сфери діяльності, якими займалися КП «Міський оздоровчий центр» та відділ приватизації житла при міськвиконкому, залишаться напризволяще.

Так, основні фонди КП «Міський оздоровчий центр» після відкриття процедури ліквідації будуть передані в керування КП «Екосервіс», де планується розроблення бізнесплану, яким передбачатиметься його вивід на беззбитковий рівень.

Функції приватизації державного житла передадуть до одного з відділів міськвиконкому, де цим буде займатися один з спеціалістів.

Тож з закриттям цих структур у міському господарстві життя міста та його мешканців не погіршиться. Просто прийшов час, коли найслабкіші його ланки треба оздоровлювати.

Поділіться цим:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial