В Новій Каховці податкова служба переходить в он-лайн спілкування з платниками податків

 У зв’язку із проведенням карантинних заходів через пандемію коронавірусу, податківці пропонують максимально використовувати можливості дистанційного зв’язку з Новокаховським управлінням Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі та максимально скоротити відвідування підрозділів служби, користуючись електронними сервісами ДПС та Електронним кабінетом, повідомляє Online НК.

Зокрема, через відкриту частину Електронного кабінету (https://cabinet.tax.gov.ua) можна скористатись інформацією, яка є загальнодоступною, зокрема податковим календарем, інформацією з реєстрів страхувальників, платників єдиного податку, платників ПДВ та інших реєстрів, завантажити бланки податкової звітності тощо.

У приватній частині Електронного кабінету, після ідентифікації особи, крім зазначених вище сервісів, будуть доступні ще і такі:
– стан розрахунків з бюджетом;
– листування з органами ДПС;
– облікові дані;
– пошук інформації в реєстрах ДПС;
– подання заяв/запитів;
– подання декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді;
– сплата податків;
– перегляд даних СЕА ПДВ;
– інші електронні сервіси.

Також за допомогою приватної частини сервісу «Електронний кабінет платника», платники мають можливість отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з ДРФО для заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи.

Крім цього, на субсайті ДПС України за посиланням http://tax.gov.ua/diyalnist-/elektronnyi-servisi/elektronni-servisi-/ розміщено інші електронні сервіси, зокрема:
Інформація з реєстрів (https://cabinet.tax.gov.ua/registers):

– дані про взяття на облік платників;
– реєстр страхувальників;
– дані реєстру платників ПДВ;
– реєстр платників єдиного податку;
– інформація про РРО;
– дані реєстру платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового;
– реєстр осіб, які здійснюють операції з товарами.

Дізнайся більше про свого бізнес партнера http://tax.gov.ua/businesspartner).
За допомогою цього сервісу можна перевірити потенційних бізнес-партнерів щодо сумлінності сплати податків до бюджету.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (http://zir.tax.gov.ua/), де можливо передивитись «Запитання – відповіді з Бази знань»; «Нормативні та інформаційні документи»; «Останні зміни в законодавстві»; «Письмові консультації» тощо.

Сервіс «Пульс» (http://tax.gov.ua/others/puls-), за допомогою якого можна повідомити про неправомірні дії працівників ДПС.

Електронна звітність (http://tax.gov.ua/elektronna-zvitnist/), де розміщено Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності».

Банер «Декларування громадян» https://if.tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2020/
Також, платники податків мають можливість щоденно ознайомлюватись із роз’яснювальними та інформаційними матеріалами:

на сайті Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі  (https://kherson.tax.gov.ua/);
на сторінці у соціальній мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/tax.kherson).

Якщо у платників виникають конкретні запитання до податкової, вони можуть направляти їх у вигляді звернень:

– на електронну скриньку ks02.official@sfs.gov.ua;
– поштою за адресою: 74900, Херсонська область, м. Нова Каховка, вул. Горького, 11А або за тел. (05549) 4-52-88.

Для представників бізнесу та громадськості консультації надають фахівці Інформаційно-довідкового департаменту ДПС України:

– засобами телефонного зв’язку: 0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) з 8.00 до 20.00 (крім суботи та неділі).
– за допомогою електронного листування: idd@tax.gov.ua.

Податківці наголошують, оскільки існує загроза поширення коронавірусу, відвідування підрозділів служби – зайвий ризик для платників податків та працівників Новокаховського управління. Тому просимо використовувати дистанційні сервіси, адже вони не передбачають візиту до податкової служби.