В Новій Каховці правоохоронці викрили нелегальний гральний заклад

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури правоохоронці припинили діяльність підпільного грального закладу в м. Нова Каховка, який функціонував попри заборону грального бізнесу в Україні.

За попередніми даними, заклад діяв у закритому режимі, де за допомогою комп’ютерної техніки надавалися послуги з азартних ігор. Поліцейські задокументували незаконну діяльність організованої злочинної групи з 5-ти чоловік. До групи входили 2 організатори злочину віком 29 та 30 років.

Виконавцями злочину були 2 чоловіки 22-х років та 58-річна жінка.

Під час санкціонованих обшуків за місцями мешкання учасників організованої групи та в ігровій залі поліцейські виявили: 31 одиницю комп’ютерної техніки, чорнові записи клієнтів, 5 мобільних телефонів і 9 SIM-карток до них та грошові кошти у сумі більше 23 тисяч гривень. Вилучене направлене поліцейськими на проведення відповідних експертиз.

Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно.

Слідчі дії в рамках кримінального провадження за фактом зайняття гральним бізнесом (ч. 1 ст. 203-2 КК України) тривають, встановлюються обставини та коло осіб, причетних до вчинення правопорушення.

Заходи із викриття та припинення діяльності в області незаконних гральних закладів проводились працівниками управління стратегічних розслідувань в Херсонській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

За інформацією пресслужби Херсонської обласної прокуратури