У Новокаховському УПСЗН допомагають малозабезпеченим в оформленні субсидій

В управлінні праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради, що на Херсонщині, 18 та 19 травня провели заняття про зміни у Програмі житлових субсидій, повідомляє Online НК.

Слухачами на цих заняттях стали соціальні робітники Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Метою заняття стало роз’яснення соціальним працівникам правил оформлення змінених документів для переоформлення субсидій, ширшого інформування осіб з інвалідністю, одиноких непрацездатних громадян похилого віку, малозабезпечених громадян, що перебувають на соціальному обслуговуванні в Територіальному центрі про порядок подання документів та надання їм допомоги в оформленні субсидій.

Інформування соціальних робітників є дуже важливим так, як вони є безпосередніми помічниками для людей, що потребують допомоги в вирішенні своїх соціально-побутових питань, в тому числі і в оформленні різних видів документів для звернення у відповідні структури.

Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської ОТГ ЗВЕРТАЄ УВАГУ  мешканців міста на те, що документи для призначення субсидій прийматимуться протягом травня-вересня 2021 року.
Звернутися за оформленням субсидії можна одним із таких способів:

  • через уповноважених осіб старостинських округів;
  • безпосередньо в УПСЗН;
  • заповнені бланки можна надіслати поштою до УПСЗН;
  • через електронний сервіс, який розміщено на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики.

Бланки Заяви та Декларації можна роздрукувати з офіційного веб-сайту Мінсоцполітики.
У разі виникнення питань щодо призначення житлових субсидій звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення за тел.(05549) 5 48 55, (095) 674 64 47.