Оперативна інформація з місця подолання наслідків пожежі у Новій Каховці

Станом на 11 годину 6 липня в Новій Каховці, що на Херсонщині, на місці пожежі завершено обстеження жилих приміщень комісією, яка визначає розміри збитків, що понесли мешканці будинку на вулиці Букіна, 20, повідомляє Online HК.

До складу комісії входять головний архітектор міста, начальники відділів комунального господарства та капітального будівництва міськвиконкому, начальник управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, представники ДСНС, голова ОСББ. Завданням комісії є визначення розміру нанесених пожежею збитків, від чого залежить категорія надзвичайної ситуації.

Наразі члени комісії почали загальні підрахунки отриманих від мешканців відомостей та первісного огляду фахівцями виявлених пошкоджень.

Працівники Новокаховської 17 частини ДСНС продовжують розбирання конструкцій згорілої покрівлі, які встановлюють небезпеку для мешканців будинку та їхнього майна.

Читайте також: Оперативна інформація міського голови Нової Каховки щодо ліквідації масштабної пожежі.

Як повідомив редакції Online НК начальник міського управління з питань НС та ЦЗН Олександр Бараніченко, в дитячому садку “Золотий ключик” організовано харчування жителів будинку за кошти міського бюджету. Снідали більше 50-ти мешканців, а на обід записались 60 людей.

Вирішене питання щодо підключення електропостачання квартир з 1-го до 4-го поверхів, яке планується виконати до кінця дня.

Після огляду квартири громадянина, який винний у виникненні пожежі, в.о. головного архітектора міста Максим Боровинський зазначив, що в ній нічого не пошкоджено (!) – згорів тільки балкон.