В Новій Каховці урочисто почались будівельно-монтажні роботи на Центрі Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка»

В урочистій обстановці, за участі поважних гостей відбулась церемонія початку будівельно-монтажних робіт на будівництві Центру Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка».

Про це Online НК повідомила прес-секретар міськвиуконкому Ірина Дахновська.

Урочистості події початку будівельно-монтажних робіт на «Н2О Нова Каховка» надала присутність першого заступника голови Херсонської обласної державної адміністрація Андрія Шибаєва, народного депутата України Павла Павліша, голови Херсонської обласної ради Олександра Самойленко, Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва, депутатів Херсонської обласної ради Володимира Хвостова та Віталія Штанько, голови Каховської Райдержадміністрації Наталії Стаднік, голови Каховської районної ради Валерія Брусенського, представників великого бізнесу Херсонщини, представників регіональних ЗМІ.

Міський голова Володимир Коваленко під час урочистої церемонії зазначив: «Сьогоднішня подія стала результатом зусиль і відповідальності великої кількості державних керівників усіх рівнів, на чолі з президентом України, який рік тому дав старт втіленню цього проекту в життя. Я вдячний ініціатору проекту «Н2О Нова Каховка» Ігорю Колихаєву, керівництву області та обласній раді за те, що спільними зусиллями за системою співфінансування ми змогли розпочати це грандіозне будівництво. «Н2О Нова Каховка» – унікальний спорткомплекс, який не має аналогів не тільки на Херсонщині, а і на всьому півдні України.

Проект реалізується в рамках програми президента України «Велике будівництво», входить в перелік 25 спортивних магнітів та покликаний розвивати та популяризувати спорт в Україні. Також «Н2О Нова Каховка» буде цікавим не тільки для спортсменів, а й як місце проведення дозвілля для містян та гостей Нової Каховки” – підсумував Володимир Коваленко.

Спорткомплекс стане потужною базою для підготовки спортсменів з усіх регіонів України для участі в різних змаганнях міжнародного та національного рівня з 22 видів спорту, а саме: спортивного плавання, водного поло, синхронного плавання, баскетболу, волейболу, гандболу, міні-футболу, стрільби з лука, боротьби та єдиноборств, боксу, тенісу, карате, важкої та легкої атлетики, гімнастики, аеробіки, фітнесу, а також реабілітація хворих, шкільні програми тощо.

Загальна кошторисна вартість проекту – 434,8 млн. грн., орієнтовний строк реалізації – 3 роки.