В Новій Каховці відбулась благодійна акція для осіб з інвалідністю

28 листопада 2019 року у приміщенні відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організовано та проведено захід для Новокаховського спортивно-реабілітаційного клубу для осіб з інвалідінстю з порушенням опорно-рухового апарату «Фенікс» та Новокаховського благодійного фонду людей з інвалідністю на візках «Відродження», що на Херсонщині, повідомляє Online НК.

Від керівництва на захід завітала директор територіального центру Людмила Логвінова та спеціаліст відділу соціальних гарантій інвалідів, ветеранів війни та праці, потерпілих на ЧАЕС та нагляду за призначенням пенсій Вікторія Мильнікова.

Для 12 громадян з інвалідністю, які були присутні на заході керівником кафе «Банзай» Русланом Тен для пригощання було організовано смачну піцу, якою громадяни з інвалідністю із задоволенням пригостилися. А завдяки благодійності директора ТОВ «Берислав-хлібозавод» Юрія Тимощука для людей з особливими потребами було організовано солодкий стіл з тортами. По завершенню проведеного заходу кожен із присутніх громадян з інвалідністю отримав продуктові набори.

Спеціалістом відділу для осіб з інвалідністю надано роз’яснення щодо Порядку надання пільг окремим категоріям громадян на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій готівковій формі за рахунок бюджету Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади з 01 січня 2020 року.

Директор територіального центру щиро побажала людям з особливими потребами міцного здоров’я, добра та злагоди, щастя й успіхів в усіх справах. А всім тим, хто опікується цими людьми – натхнення, наснаги та низький уклін. Адже кожен з них, незважаючи на інвалідність, не скаржиться на життя і намагається дивитися в майбутнє з надією.

«Головне – не опускати руки, намагатися самому щось робити, постійно рухатися. Життя продовжується і світ не без добрих людей, які підтримають і допоможуть у найтяжчі хвилини життя», – говорять громадяни з інвалідністю.

Зал був наповнений теплою та дружньою атмосферою. Спілкування особам з інвалідністю принесло багато позитивних емоцій, вони знову відчули себе потрібними, не покинутими, а такими, про яких дбають, яких поважають.

Користуючись нагодою виносимо щиру подяку всім, хто опікується особами з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки, й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.