У Новій Каховці відбувся традиційний Різдвяний концерт духовної музики (фоторепортаж)

Вчора, 12 січня, у Новій Каховці, що на Херсонщині, в міському Палаці культури відбувся традиційний Різдвяний концерт, до програми якого входили твори та композиції духовного спрямування, повідомляє Online НК.

Концерт почався з виступу наймолодшої солістка, учениці дитячої музичної школи Ганни Яковчук (фортепіано).

Після цього виступу до глядачів, які зібралися у залі, з привітальними словами з нагоди Нового Року  та Різдва Христового звернулися організатори і натхненники концерту, Високопреосвященнійший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет та міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

«Хочу подякувати Архієпископу за те, що ми з вами відновили одне з найчистіших і найулюбленіших заходів міста – Різдвяний концерт», – звернувся до учасників та глядачів міський голова Володимир Коваленко. – Я дивився на людей, які сьогодні поспішали до зали Палацу культури, і розумів, скільки в душах цих людей – незалежно від віку – тепла, надії, любові, які вони хочуть об’єднати воєдино, щоб сила цієї Любові і Добра захистила нас від усього, що приносить розпач, біль і страждання. Такі заходи просвітлюють обличчя людей, відроджують в душах людське, світле і добре».

«Різдво Христове – це радість. Бо для нас і нашого спасіння народився Бог – і цим дав нам можливість бути спасенними», – нагадав учасникам Різдвяної зустрічі Архієпископ Філарет. – Тепер тільки від нас залежить, скористаємося ми цим чи ні. Я запрошую вас цим скористатися.

Вітаю вас зі святами. Нехай милостивий Господь дає нам сили, мудрості, здоров’я. А найголовніше – МИРУ. Буде мир в наших серцях, в родинах – буде мир і в Україні та усьому світі. Дякую вам, що ви прийшли. І разом запрошую порадіти тим величезним талантам, які є в нашому місті».

Церковні хори у концерті представили хор Андріївського кафедрального собору Нової Каховки, хор Покровського собору Каховки та чоловічий хор Новокаховської єпархії.

Світськи художні колективи були представлені музичними колективами Новокаховської дитячої музичної школи, школи мистецтв та Палацу культури.

Зразковий хор «Сонет».

Молодший хор «Акапелька», тріо бандуристок, ансамбль саксофоністів у складі: Святослав Терехов, Максим Ченцов, Юліан Візнович,

Ансамбль скрипалів.

Народний аматорський ансамбль скрипалів «Ренесанс» (керівник Олександра Єлізарова, концертмейстер Тетяна Задорожна).

Вокальний ансамбль дитячої школи мистецтв, керівник Олександр Гребенюк, концертмейстер Тетяна Задорожна, скрипка — Ольга Ейсмонт.

Ансамбль танцю «Первоцвіт».

Народний вокальний ансамбль «Чисті ключі», зразковий ансамбль «Ручеёк», народний хор ветеранів міського Палацу культури (керівник Світлана Ричкова), ансамбль сучасного танцю «Роксолана», дует «Горлиця».

Зразковий ансамбль танцю «Сонечко».

Солісти:  Аліса Косова (рояль), Емілія Нартя (вокал),  Іван Ракоча (акордеон), Ганна
Богинська (вокал, концертмейстер Ганна Рудик),  Михайло Геращенко (рояль), дует викладачів дитячої музичної школи В.Куркіна та Л.Янішевська,

Михайло Гнатюк (вокал, концертмейстер Анастасія Качинська).

Матвій Ющенко (акордеон), Катерина Дядіова (вокал), Вероніка Стародубцева (вокал).

Михайло Геращенко (акордеон), Оксана Кулєшова (вокал)

Дует скрипалів: Марія Жаркова та Єлизавета Коренькова, (концертмейстер Л. Слабошпицька), Анастасія Акулініна (вокал).

Концерт духовної музики користується нечуваною популярністю, і щоразу в цей день у залі Палацу – повний аншлаг! Глядачі ладні навіть стояти, аби послухати спів церковних хорів, побачити виступи юних талантів – дитячих хорів музичної школи, дитячої школи мистецтв, виступи віртуозів гри на різних музичних інструментах, талановитих вокалістів.

Поділіться цим:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial